از مدت ها قبل می دانستیم 9 آگوست (هجدهم مرداد)، روز معرفی پرچمدار جدید سامسونگ خواهد بود. اکنون بر اساس اخبار جدید می دانیم حدود دو هفته بعد یعنی بیست و چهارم آگوست (دوم شهریور)، زمان عرضه سامسونگ گلکسی نوت 9به بازار فرا می رسد. پس غول کره ای همانند همیشه پرچمدارش را با فاصله ای کم از تاریخ رونمایی رسمی عرضه خواهد کرد.

به نظر می رسد که در وهله اول، گوشی سامسونگ گلکسی نوت 9 رنگ قهوه ای مشابه رنگی که در گوشی گلکسی نوت 2 شاهد آن بودیم به همراه خواهد داشت. علاوه بر این رنگ، شرکت سامسونگ برخی از رنگ های گوشی Galaxy Note8 را با تغییراتی جزئی برای پرچمدار جدید خود در نظر خواهد گرفت. این تنوع رنگ نیاز به دقت بالاتر در انتخاب و خرید قاب ولوازم جانبی Note 9را می طلبد.

برای مثال، شاهد افزوده شدن نوعی رنگ بنفش ارغوانی که نسبت به رنگ بنفش گوشی گلکسی S9 روشن تر بوده و همچنین یک رنگ خاکستری که نسبت به رنگ خاکستری تیتانیومی S9 تیره تر است، در گوشی سامسونگ گلکسی نوت 9 ارائه خواهند شد. علاوه بر این، رنگ فریم آلمینیومی این گوشی نیز در نسخه های مختلف کمی متفاوت تر خواهد بود. برای مثال ورژن آبی این گوشی در کنار یک فریم طلایی عرضه می شود.

در نهایت باید صبر کنیم و ببینیم این شایعات تا چه اندازه ای به حقیقت نزدیک تر خواهند شد. چرا که تنوع رنگ گوشی یکی از عوامل مهم در محبوبیت آن به شمار می آید و بدون شک طراحان کمپانی سامسونگ از این موضوع کاملا آگاهند. تولید کنندگانلوازم جانبی گوشی سامسونگنیز به نکات دقت دارند. در ادامه تصاویر برخی از رنگ های احتمالی این گوشی را به شما ارائه می کنیم.

جزئیات گوشی گلکسی نوت 9

رنگبندی گوشی سامسونگ گلکسی نوت 9

گوشی galaxy note9 آبی

رنگ بندی گلکسی Note 9

قیمت خرید گوشی سامسونگ گلکسی Note 9

لوازم جانبی گوشی موبایل سامسونگ Samsung Galaxy A10

ساعت هوشمند اپل واچ 4 آلومینیوم بند اسپورت مشکی 44 میلی متر

تصاویر قاب TPU گوشی Galaxy Note9 بر شایعات آن دامن زد!

گوشی Galaxy Note9 در چه رنگ‌هایی ارائه می‌شود؟

خرید لوازم جانبی گوشی سامسونگ

لوازم جانبی گوشی سامسونگ گلگسی A70

خرید لوازم جانبی گوشی سامسونگ گلکسی اس 9

گوشی ,رنگ ,سامسونگ ,گلکسی ,تر ,نوت ,گلکسی نوت ,این گوشی ,سامسونگ گلکسی ,رنگ های ,خواهد بود ,گوشی سامسونگ گلکسی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


ترجمتن ، ارائه خدمات ترجمه و بازخوانی شرکت سه سوت وب مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی Ethel's game Helen's info اولین و بزرگ ترین سایت انشاء برای تمامی پایه های تحصیلی تی تی کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد مطالب اینترنتی میک میک